Mali Triljani pobjednici Olimpijskog festivala dječjih vrtića

, Objavljeno u Vijesti i najave

Dječji vrtić Trilj ukupni je pobjednik 11. Olimpijskog festivala dječjih vrtića.

Festival malih olimpijaca, koji za cilj ima promicanje olimpizma, odgajanje djece putem sporta i poticanje harmoničnog razvoja intelektualnih, psihičkih i tjelesnih vrlina djeteta, održan je jučer na sinjskom Gradskom stadionu, u organizaciji Zajednice športskih udruga grada Sinja i Dječjeg vrtića ‘Bili cvitak’, a pod pokroviteljstvom Grada Sinja. I ove godine na Festivalu su sudjelovali svi dječji vrtići s područja Cetinske krajine, a pred oko 1.600 gledatelja nastupilo je 520 natjecatelja.

Donosimo rezultate:

Nogomet (ž):

1. Mjesto DV Žabica – Otok

2. Mjesto DV Sretno dijete – Hrvace

3. Mjesto DV Bili Cvitak 2 – Sinj

Nogomet (m):

1. Mjesto DV Trilj – Trilj

2. Mjesto DV Ana – Dicmo

3. Mjesto DV Bili Cvitak 1 – Sinj

Štefeta 4×25 metara (ž):

1. Mjesto DV Bili Cvitak 2 – Sinj

2. Mjesto DV Alkarić-Zvončić – Sinj, Vrlika

3. Mjesto DV Potočnica-Mala škola – Glavice, Sinj

Štafeta 4×25 metara (m):

1. Mjesto DV Bili Cvitak 2 – Sinj

2. Mjesto DV Trilj – Trilj

3. Mjesto DV Alkarić-Zvončić – Sinj, Vrlika

Trčanje 50 metara (ž):

1. Mjesto Iva Tomić DV Sretno dijete – Hrvace

2. Mjesto Katarina Kanaet DV Alkarić-Zvončić – Sinj, Vrlika

3. Mjesto Ena Banić DV Trilj, Trilj

Trčanje 50 metara (m):

1. Mjesto Gabriel Vučić DV Bili Cvitak 1 – Sinj

2. Mjesto Ivan Držak DV Trilj – Trilj

3. Mjesto Rafael Žuro DV Trilj – Trilj

Skok u dalj (ž):

1. Mjesto Anđela Ćorić DV Trilj – Trilj

2. Mjesto Petra Pogačić DV Trilj – Trilj

3. Mjesto Tanja Barbić DV Vrapčić – Brnaze

Skok u dalj (m):

1. Mjesto Adam Galić DV Trilj – Trilj

2. Mjesto Mauro Ćapeta DV Sveta Ana – Dicmo

3. Mjesto Lovre Varvodić DV Čarobni pianino – Sinj

Bacanje loptice (ž):

1. Mjesto Lana Kelava DV Bili cvitak 2 – Sinj

2. Mjesto Jelena Gusić DV Maslačak 2 – Sinj

3. Mjesto Marina Maras DV Alkarić–Zvončić – Sinj, Vrlika

Bacanje loptice (m):

1. Mjesto Mateo Šušnjara DV Vrapčić – Brnaze

2. Mjesto Šime Đula DV Žabica – Otok

3. Mjesto Roko Vukas DV Trilj – Trilj

Ukupni pobjednik olimpijade:

1. Mjesto DV Trilj – Trilj

2. Mjesto Vrapčić – Brnaze

3. Mjesto Bili Cvitak 2 – Sinj